duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Yerel Radyo Yayınları

Yerel Radyo Yayınları

Yerel Radyo Yayınları

Canlı Radyolar dinle,Yerel Radyolar Dinle,Yerel Radyo Yayınları,Radyosohbetim.COM radyo dj sohbet sitesi,Radyosohbetim.COM Yerel canlı müzik sitesi yediden yetmişe müzik dinlemek ruhu dinlendirir her yasın dinledigi müzikler farklıdır bebekken ninnler dinleyerek uyuruz sonrası az büyürüz cocuk sarkıları genelde ana okullarında ögreniriz her yasta müzik zevkimiz farklıdır kimimiz sanat müzigi kimilerimiz türküler halk müzikleri pop rap yerli yabancı zevke göre degişir.

Radyosohbetim.com Radyo damar genel olarak ziyartçilerimizin damar sarkıları tercih etmesi radoyomuzda en fazla talep gören müzik türüdür yaralıyım dertliyim dogustan kederliyim ne güzel söylemiş ferdi abimiz helal olsun sevilir damar insanı kendinden geçirir kalp sancısına gönül acısına bire birdir dinledikçe acı cekersin dinledikçe efkarlanırsın birde ask damar sarkıları dinledikçe asık olasın yoksa bile asık olasın gelir.

Birde baska bir müzik türü vardır yerel sarkılar her ile özel illerin ilçelerine özel olarak bestelenmiş yerel sanatcıların seslendirdikleri kendi şivelerinden sarkılar sizleri bilmem ama ben seviyorum yerel sanatçıların seslendirdikleri yerel müzikleri bu tür şarkılarında oyun havası sanat müzigi damarı romantik müzikleri bulunur gelen olarak dügünlerde kınalarda oturak alemlerinde yada nişanlarda birde meyhanerlerde dinlenir yerel sarkılar.

Mesela urfa yöresinde sıra geceleri veya oturak alemleri derler bu ortamlarda her urfa yöresine ait sarkılar calınır dinlenir her şehirin kendine has müzikleri vardır bu sarkılardan en cok dügünlerdeki oyun havalarını severek dinlerim güzel oluyor işin tuhafı belki tuhaflık bende belkide baskalarınada oluyordur yerel sanatcıların seslendirdigi oyun havaları insanı oynatıyor fıkır fıkır aynı zamandada duygulandırıyor .

Sohbet odaları radyosohbetim.com sitemizdede ziyaretçilerimiz farkı illerden katılmaktalar ve her insanında degişik müzik tarzı var dikkat ettigim bir şey ise insanların kendi memleketlerine ait müzikleri istemeleri güzel bir şey diger sehirlere mensup insanlar farklı bölgelerin müziklerini dinliyor tanıyor sitemizde en güzel hizmet özelligi ise deneyimli ve işinin ehli olan dj arkadaslarımız istek sarkısı ne olursa olsun istenilen sarkı yerel mahalli her türden sarkıları bende yok demeden anında indirerek istekte bulunan kişiye dinletmesi her güzelligi bir arada yasatan sitelerimizde bulunmak isteyen tüm dostları bekliyoruz.

Yerel Radyo Yayınları

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 599

Kategori: Genel, IRC Haber, Kızlarla Sohbet, Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 21 Kasım 2019

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet