Sinan Manus baba - Etegi belinde Herkese gelsin KadiR Yudum - Esmesun ayruluk Sevmesini bilen her keze armagan edıyorum MaVi Diz dize Bu şarkı Radyo Sohbetim ailesine armagan olsun Seviyeli sohbet odalarının en kalitelisı burda yaşanıyor olan guzel dostluklara armagan olsun  derman Akın Seni çok seviyorum Radyo sohbet ailesine armagan ediyorum Sohbet sitemizde bulunan kiymetli Sohbet dostlarına Radyo dinle yen her keze armagan olsun RaS` Ko me sebra - Altın yüzüğüm Radyosu açık tüm dinleyicilere gelsin deryaa akın seni çok seviyorum radyo dinle müzik dinlemek için ideal sohbet sitesi cok guzel müzik sitesi Sohbet etmöenin en keyifli chat sohbet portalı Tufan Serkan kaya - tarifi zor Sohbet odaları içinde bulunan tum arkadaşlara armagan ediyorum Sohbet ederek müzik dinlediggimiz en iyi sohbet sitesi guler İsmail yk d 
12 Temmuz 2018
6803
1
Yalova sohbet odaları

Yalova sohbet odaları 

Yalova Sohbet Chat odaları

Merhaba arkadaşlar Radyo sohbet ailesi olarak odalarımıza bir yesnisini ekledin yalova Sohbet Odaları,nda Yalovalı hemşerilerimizle Rahat Sohbet Etmesi İçin Yalova chat Odalarını Açmış Bulunmaktayız.

Türkiyenin en seviyeli vede En Popüler Sohbet Sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bedava Chat, Canlı Chat ve Canlı Sohbet hakkındada ilerleyen günlerle calışmalarımız olacaktır.

Yalova Sohbet odaları

Yalovalı insanların buluşma noktası yalova sohbet odamız hizmete girmiştır Mobil Chat, Mobil Sohbet, Ücretsiz Sohbet, Ücretsiz Chat, sohbet sitesi, Ücretsiz Radyo Dinle, Ücretsiz Oyun Oyna, Ücretsiz Mobil Sohbet, Ücretsiz Mobil Chat, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Odaları, Bedava Sohbet, Sohbet odası, İslami sohbet, Mobil İslami Sohbet, Dini Sohbet gibi bir çok girişlerimiz ile tüm yalova halkını beliyoruz.

Yalova Hakkında Bilgiler

Yalova; Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi’nin güneydoğu kesiminde Armutlu
Yarımadası’nın kuzey kıyısı ile Samanlı Dağları’nın kuzey eteklerinde yer almaktadır. Şehrin kuzeyinde
ve batısında Marmara denizi, doğusunda Kocaeli, güneyinde Bursa ve Gemlik körfezi yer almaktadır.
Yalova yüzölçümü bakımından Türkiye’nin en küçük ilidir. Yazlar kurak ve sıcak, kışlar ılık ve bol
yağışlıdır.

Yalova ili her mevsim turizm faaliyetinin yaşanabildiği, termal turizmi, kıyı turizmi, av turizmi, spor amaçlı doğa turizmi gibi etkinliklere sahip önemli bir liman kentidir. Özellikle dünyaca ünlü Termal kaplıcaları ve Armutlu kaplıcaları Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun sağlık, şifa ve dinlence merkezi haline gelmiştir. Yalova’nın en önemli özelliklerinden biri süs bitkileri üreticiliğinin yaygın oluşudur.

Yalova; konumu itibariyle İstanbul, Kocaeli ve Bursa şehirleri arasındaki ulaşımın kesişiminde yer
almaktadır. Şehir, karayoluyla Bursa’ya yaklaşık 1 saat, Kocaeli’ne yaklaşık 1 saat 15 dakika, İstanbul’a
yaklaşık 2 saat 30 dakika uzaklıktadır.

Radyosohbetim.com sitelerimiz yalova haricinde türkiyenin tüm illerine ilçelerine kesintisiz hizmetler sunmaktadır aynı sekilde tüm avrupa ülkelerinede sınırsız ücretsiz üyeliksiz şifresiz javasız muhabbet imkanları sunmakta saygılı seviyeli karakter olarak kendilerini iyi bir şekilde yetiştirmiş topluma aykırı davranısları  bulunmayan herkezi türkiyeden avrupadan asyadan dünyanın neresinde yaşarsanız yasayın sitelerimize arkadaşlık dostluk mekanımıza bekleriz şimdiden katılımlarınız için sonsuz teşekkürlerimizi sunar hoş sohbetler dileriz.

 

, , , , ,
Ziyaretçi Yorumları 1 Yorum
  • radyosohbet sitesi olarak cok ideal sohbet sitesi radyo dinle odasında istediginiz muzikleri isteyebilirsiniz sevdiklerinize armaga nedebilirsiniz bu bu sohbet radyo odasını cok begendım başarılarınızın devamını dilerim

Bir Yorum Yazın

Sitede Ara!
Programcılar
Son Yorumlar
Sohbete Bağlan
  • CANLI CAPCANLI!
  • İlk kutucuğa nickinizi yazınız.
  • İkinci kutucuğa şifrenizi yazınız.
  • BAĞLAN butonuna tıklayınız.
  • Hoş sohbetler dileriz.
Sohbet | Turkish Sohbet | Sohbet chat | Mobil Sohbet | Sohbet odaları | Sohbet Radyo | Radyo sitesi | Muhabbet | Sohbet Müzik | Radyo Sohbet |