duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Sohbet Ecefm.COM Radyo Sohbet Sitesi

Sohbet Ecefm.COM Radyo Sohbet Sitesi

Sohbet Ecefm.COM Radyo Sohbet Sitesi

Radyosohbetim.Com Sohbet chat sitesi,Sohbet Ecefm.COM Radyo Sohbet Sitesi, Sohbet Ecefm.COM Radyo Sohbet Sitesi,Radyosohbetim.Com mobil sohbet sitesi,Radyosohbetim.Com canlı radyo sitesi,Radyosohbetim.Com gurbet sohbet odaları,Radyosohbetim.Com vatan sohbet sitesi  Türkiyenin ve avrupa ülkeleriin bir numaralı türkçe radyo sitesi canlı müzik ziyafetleriyle dinleyicilerini mest etmekte.

Radyo sohbet sitelerimizde adındanda belli oldugu gibi hem radyo hizmeti hemde sohbet hizmetlerimiz bulunmakta ve bunların yer aldıgı ortamda haliyle arkadaslıklarda kuruldugu için sitemiz aynı zamanda arkadaslık siteleridir aynı zamanda oyun yarışma odalarımızlada ziyaretçilerimize mobil uyumlu girişlerimiz ve web girişlerimiz ile güvenli bir ortamda huzur içerisinde hoş vakitler geçirmeniz için kaliteli hizmetlerimiz bulunmakta.

Kısaca site hizmetlerimizi tanıttık birazda site kurallarımızdan söz edelim sanal her tür insanlarıın bulundugu ortamlarda bu insanlar çeşitli karakterlerde ve kültürlerden hiç bir zaman hiç bir yer kuralsız yürümez heleki konu sanal ise ve hergün yüzlerce insanla ugrasmak zorunda iseniz kural mutlaka olmalı.

Radyosohbetim.com site kurallarımız

Sohbet odalarımızdaki ilk kural sitemize atılmadan önce alacagınız takma adların ahlaka uygun olması gerekmektedir.

sitelerimiz içerisinde seviyeli sohbetlerin yapılması mecburidir cinsel sohbet cinsel içerikli kelimeler ima yolu ilede olsa kurallarımıza aykırıdır ,siyasi konusmalar türkiye yönetimini siyasiları eleştirmek yasaktır,

Argo küfür hakaret insanları rencide edici sözler yasaktır bayanları taciz etmek her hengi bir konuda bayanlara karsı ısrarcı olmak kurallarımızı ihlal etmek demektir.

Sitelerimizde baska site adı yazmak insanları baska yöne çekmek genel sohbet odasında veya özel odalarda bu eylemi yapanları sitelerimizden uzaklatırmaktayız çünkü emek hırsızlığına girmektedir ve yasaktır.

Ziyaretçilerimiz arasında özel bilgi paylaşımı skyp facebook vs yasaktır nedeni ise sitelerde reklamın yasak olması ve güvenlige düşmesinden dolayı insanların baska yollarla ziyaretçi çalmaya kakmalarıdır mesela kız veya erkek insanlardan skyp toplayıp skyp üzerinden ziyaretçilerimizi baska sitelere yönlendirmeleridir baska bir neden ise özel bilgilerin paylaşıldıgı ve insanların bir sekildemagdur edilmeleri özellikle bayanları bu yolla magdur eden kişilere karsı sitelerimizdeki güvenlikleri acısından özel bilgilerde paylaşılamaz.

Seviyeliiletişimlerin kuruldugu sohbet chat sitelerimizde bu kurallarımızı ihlal etmemek sart ile huzurlu güvenli bir ortamda hoş vakit geçirmek isteyenlere kapılarımız acıktır.

Sohbet Ecefm.COM Radyo Sohbet Sitesi

Sohbet Ecefm.COM Radyo Sohbet Sitesi

Sohbet Ecefm.COM Radyo Sohbet Sitesi


Yazar: admin

Görüntüleme: 483

Kategori: Genel, Kızlarla Sohbet, Liseli sohbet, Mobil Sohbet, Radyo dinle

Yayınlanma Tarihi: 27 Kasım 2019

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet