duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Sohbet düzce

Sohbet düzce

Sohbet düzce

Sınırsız Sohbet,Canlı Sohbet,Kameralı Chat,Sesli Sohbet,Sohbet Düzce,şehirler chat,rakipsiz sohbet,ideal sohbet,Radyo sohbet,tutkum sohbet,muhabbetin Sohbet Odalarında Artık Sohbet etmek zor Olmayacaktır.Farklı Sohbet Odalarımızda Sohbet Etme İmkanı Olan Radyosohbetim İrc Sohbet Odalarında Dilediginiz Kadar Sohbet Edebilirsiniz

Ücretsiz Sohbet Platformu Sadece Bu Adreste Yaşanmaktadır Artık Sohbet etmek çok kolay Sohbet odalarımıza artık yeni bir oda eklemiş buLunmaktayız Duzce sohbet odalarını aktif duruma getirmiş buLunmaktayız guzel ülkemızın her yerinden dünyanın çeşitli yerlerinden ücretsiz sohbet etme imkanı saglıyoruz . Sohbet radyo sitemizde her türlü eglenceyi bulabilrisiniz.

Düzce Hakkında Genel Bilgiler

Düzce Batı Karadeniz’in tek antik kenti olarak ayakta kalan, günümüzün önemli idari, ekonomik ve sosyal gelişmelerle hep yükselme yolunda; bir çok alanda gelişimini sağlayacak alt yapısı mevcut; ancak 17 Ağustos ve 12 Kasım 1999 Depremlerinden sonra kısa sürede yeniden kalkınabilmesi için; 09 Aralık 1999 tarihinde 81. İl oldu.

Yağmur ormanları olarak adlandırılan ormanları, birbirinden güzel yaylaları, Tabiat harikası Samandere ve Güzeldere Şelaleleri, Efteni Kuş Cenneti, Kaplıcaları, Yaylaları ve Akarsuları ve Batı Karadeniz Bölgesinin ayakta kalan tek Antik Kenti Prusias – Konuralp Müzesi ile görülmeye değer bir ildir.

Efteni Gölü Yaban Hayatı Geliştirme Sahasının yeraldığı Efteni Gölü Düzce ovasının kuzeyinde yer alır.Yedigöller Yaban Hayatı Geliştirme Sahası, Yeşilöz Yaban Hayatı Geliştirme Sahası, Samandere Şelalesi Tabiat Anıtı, Sırıkyayla Göknarı Tabiat Anıtı, Paşabükü Dışbudak Ağacı Tabiat Anıtı, Kurugöl Tabiat Parkı (Kaynaşlı), Güzeldere Şelalesi Tabiat Parkı, Demirciönü Tabiatı Koruma Alanı ilin koruma altındaki alanlarıdır.

Büyük Melen ve Küçük Melen çayları ile Asarsuyu, Uğursuyu, Aksu Deresi ilin akarsularıdır. Küçük Melen çayı üzerinde Hasanlar Barajından enerji, sulama, içme suyu açısından yararlanılır. Büyük Melen çayındanİstanbul’a içme suyu gönderilmektedir

Melen üzerinde Sakarya nın Kocaali ilçesinde inşa edilmekte olan barajla istanbul’un uzun yıllar içme suyu meselesi halledileceği düşünülmekedir

Düzce ilinin ilçeleri; Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gökyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca’dır.

Akçakoca: Akçakoca, Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz Bölümü’nün en batısındadır.

Sohbet Düzce Düzce Chat sitelerimize tüm Düzce halkını davet eder saygılarımızı sunarız görüşmek dilegi ile hoşça kalın.

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 6953

Kategori: Genel, Mobil Sohbet, Radyo chat

Yayınlanma Tarihi: 12 Temmuz 2018

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet