duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Sohbet Chat

Sohbet Chat

Sohbet Chat

Muhabbet Odaları,Radyo Sohbet Odası,Sohbetdj Odası,Mobil Sohbet,Android Sohbet,Sohbet Chat,Radyosohbetim Mobil Chat sitesi,mobil hizmetleri ve web hizmetleri sunan Türkiye,nin arkadaşlık sitesi aynı zamanda hem radyo dinleme hemde sohbet sitesi görevi yapan sitemiz,seviyeli sohbetleriyle eğlence sitesi olarakta oyun odaları ve yarışma odaları ilede hizmet vermekte.

Sohbet siteleri ziyaretçileri sahipleri site içerisinde yer alan görevliler bugün hepsini katıp karıştırarak karşıdan bir gözlemci olarak taraf tutmadan her konuyu ele almak istiyorum,evet sunucularda makale yazarım sohbet genelini izlerim ve bazı yerlerde webmaster olarak admin yetkisindede bulunmaktayım,gördüklerim şahit olduklarım gerçekten maddi manevi emek veren bazı sunucu sahiplerine üzülüyorum bazılarına dedim bunlar insanlara çıkarsız menfaat gözetmeksizin sadece hobi olsun diye hizmet verenler sabırlarına hayranım insan kendi çocuklarına bu derece sabredemez,ken her gün sayısız insanların kaprisini çekmek doğrusu takdir edilir.

Ziyaretçilerle ayrı uğraş ortamda olay çıkar hepsiyle sunucu sahibi uğraşır herkesi ayrı ayrı teselli etmek zorunda site görevlileri dersek hepsi farklı farklı düşüncelere sahip ve hepside görevliyim diye söz sahibi olma çabasında ve bunlarla tek uğraşan,da sunucu sahibi zaten herkes biliyor bu sunucu sahibi olmanın zorluklarını ve insanların nasıl bir konuma geldiklerini şahsen ben olsam herhalde katlanamam bunca insanla uğraşmaya.

Sohbet chat siteleri,nde fark ettiğim diğer bir olay ise ziyaretçilerin yada site içerisindeki görevlilerin davranışları,ben onlar yada herkes bir mekanı kullanıyorsak özelliklede hiç bir maddi yardımımız olmadan katıldığımız ortamlarda naz trip ve sanki sunucu sahibi insanlara muhtaçmış edası yaratmaları bu düşünce bence sadece bencillik kimse kimseye muhtaç değil özellikle değer verilen bir mekan bulmuş kıymetiniz varsa sunucu sahibine katılımcılar muhtaç ,ben her zaman derim reel yada sanal iyi niyetli olduğun zaman değerin bilinmez öylede oluyor zaten.

Hani ziyaretçi olarak saygı görmek değer görmek yada kaliteli hizmet isteriz bunları beklerken bence durup bir düşünmemiz gerek bizler sunucu sahiplerine ne veriyoruz zarardan başka bir sohbet sitesi kullanıcısı olarak kendi düşüncelerim ve iyi niyet ile hizmet veren sunuculara yapılan haksızlıkları dile getirdim belki anlar toplum olarak kendimize çeki düzen veririz.

Sohbet Chat

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 306

Kategori: Genel, Kızlarla Muhabbet, Kızlarla Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Kasım 2020

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet