duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet Odaları,Chat Odaları,Mobil Sohbet,Mobil Chat,Sohbet Chat Siteleri,Sohbet Siteleri,Radyosohbetim.com Seviyeli sohbet sitesi,Türkiye arkadaslık sitesi,Avrupa arkadaslık sitesi  dünyanın neredeyse her yerinden her yas ortalamasından ziyaretçilerimiz beyler bayanlar sitelerimizde seviyeli iletişimlerle çok güzel arkadaslıklar kurmaktalar.

Radyo Sohbet Muhabbet Odaları

Sohbet siteleri,nde arkadaslık aslında sanal ortamlarda yasanan arkadaslıklarımız tanımadıgımız yüzlerini görmedigimiz insanlardan oluşmakta ilk etapta bir selamla baslayan muhabbet zamanla arkadaslığa dönmekte ve sonra özel iletişim yollarından bir birlerimizi karsılıklı görmekle yada telefon konusmamızla devam eder bazı arkadaslıklar uzun vadeli bazıları ise kısa sürer reelde bile tam anlamıyla yasayamadıgıız arkadaslıkları sanal ortamlarda yasamak istiyoruz ama bir şeyi unutuyoruz arkadaslıgın sanalı reeli olmaz farkı sadece yüz yüze görüşememek uzak olmak.

Arkadaslıkta dostlukta karışılıklı güven ve samimiyet lazım  en ufak bir açıkta insan arkadasım dediginnin sırtından vurmaz sırlarını konustuklarını baskalarına satmaz buna bir örnek verecek olur isek iki kız arkadas çok samimiler aralarından su sızmıyor yani her ikiside bir birlerine karsı çok samimi ve sadıklar aralarında her şeyi konusuyor hatta kimsenin bilmedigi sırlarını bile paylasmaktayadılar.

Sanal sohbet odalarında yasananan bu arkadaslık epey bir uzun sürdü hemde hafta degil ay degil yıllar arkadaslıkları devam ederken aralarına yeni bir kişi daha ekleyerek bunlar üç arkadas olmuşlardı aralarına yeni arkadasın girmesiyle iki samimi arkadasın arasının acılması uzun sürmedi neyse sonrası yeni arkadas diger iki arkadasın kimsenin duymaması gereken sırlarını üçüncü arkadasa anlatılması eve arkadasın birisi ihanet etmiş yılların arkadaslığı sahte arkadas cıkmıştı .

Sonra iki kızın arasında konusulan tüm ziyaretçilerin dilinde geziyordu tabi digr insanlar bunu yeni duymamış işin gerçegi kız arkadasların biri konusulan tüm sırları herkese el altından anlatıyormuş bunu son duyan ise sırrın sahibi kişi üçüncü ortak arkadas sadece her seyin su yüzüne cıkmasına neden olmuştu ve sohbet sitesinde yılarını geçirmiş iki samimi arkadasda o günden sonra bir daha siteye ne geldiler nede bir yerde gören oldu .

Bu örnek günümüzün arkadaslıkları sanal yada reel insan dogru kişiyi bulamaz ise sonu hüsran olur dogru kişiyi bulursada ebedi arkadas kalırlar.

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet Chat Siteleri

 

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 745

Kategori: Genel, Radyo sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 29 Kasım 2019

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet