duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Sohbetdesin Bizsohbet Tamsohbet

Sohbetdesin Bizsohbet Tamsohbet

Sohbetdesin Bizsohbet Tamsohbet


Sohbetdesin Bizsohbet Tamsohbet Şundan emin olabilirsinizki  Eğer sen guzel bir erkeksen, çevreye çekici bir enerji yayıyorsan, kızlara ne söylediğinin gerçekten bir anlamı yok.

Konuşmada ses tonu, konuşma tarzı , vurgular haraketler  ve karşıdakine duyguyu hissettirebilmek gerçekten çok önemlidir.

Öncelikle bunlar üzerinde çalışmanı tavsiye ederim

Bu demek değildir ki kızla saçma sapan cümleler kurarak konuşmalıyız.

Bazı erkekler vardır, çok etkileyici ve yakışıklı görünürler ta ki ağızlarını açıp konuşmaya başlayana kadar… Sonra kızın butun duyguları kaybolur.

Çünkü söyledikleri cümleler, konuşma tarzları saçma sapandır ve konuştukça Artık kızda iticilik hissi uyandırırlar.

Bazı erkekler de vardır ki ortalama hatta hiç de çekici olmayan bir görüntüleri vardır. Fakat konuşmaya başladıkları zaman tüm kızlar hasta olur ağzı açık bir şekilde onları dinler.

Kızda mükemmel derecede çekicilik hissi uyandırırlar.

İşte burada devreye kızla nasıl konuşulur? sorusu devreye giriyor. İlk olarak şunu söylemeliyim:

Kadınlara arka arkaya 9  10  tane soru sorarak sorgu memuruna bağlamamalısın.

– Ne yapıyorsun?

– Nerelisin?

– Kaç yaşındasın?

– Nerde okuyosun?

– Ne iş yapıyorsun?

– Kaç kardeşsiniz?

– Ailen ne iş yapıyor? v s

Bu soruları tabi ki yeri ve zamanı geldikçe soracaksınız fakat daha tanışmanın ilk dakikasında arka arkaya sıralamanın bir anlamı yok. Soruları arka arkaya sıralarsanız kızın üzerine fazla düşmüş olursunuz. Bu da kızda ona muhtaç olduğunuz hissini uyandırır.

Muhtaçlık bir Bayan için her zaman iticidir.
Tabi ki kıza en az bir iki soru sorarak üzerine konuşabileceğiniz bilgiler edinmelisiniz. Şöyle bir örnekle açıklayalım:
Yolda yürürken ilk adımı attınız ve kızla tanıştınız.

Eğer yolda yürürken nasıl tanışılacağını bilmiyorsanız kızla nasıl tanışılır  paylaşımımızı okuyup bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şimdi kaldığımız yerden devam edelim. Konuşmayı başlattınız fakat sohbeti nasıl devam ettirebileceğinizi bilmiyorsunuz.

Kızlarla sohbet nasıl devam ettirmeliyiz?

Sen: Ne yapıyorsun buralarda.

Kız: Hiiç alışverişe çıktım öyle.

Kız sana burada alışverişe çıktığı bilgisini verdi yani artık ortada üzerine sohbet edebileceğiniz bir konu var.

Şöyle devam edebilirsiniz:

Sen: Alışverişi çok mu seversin?

Kız: Yani alışveriş yapmak gibisi yok.

Soru sorma aşamasını geçtiniz şimdi yorum yapıp alışveriş üzerine konuşma zamanı. Şöyle devam edebilirsiniz:

Sen: Tam tahmin ettiğim gibi alışverişi çok seviyorsun. Zaten kadınlar alışverişe bayılır aslında ben de bayılırım bunu burada itiraf etmek zorundayım. Hep kadınlar mı alışverişi sevecek bir erkek olarak benim sevmeye hakkım yok mu? 🙂 Özellikle hayatın stresinden bunaldığın zaman insan kafa dağıtmak ister öyle değil mi?

Kız: Evet ben de bunalıyorum bazen.

(Burada aynı zamanda da Bayanlarla sohbet ederek bag kurmaya başlıyoruz çünkü kendi hislerimizi ortaya atıp Bayan’a bizimle aynı duyguları hissetmesini sağlayacak bir cümle kurduk. Yani burada Bayanla ortak hislere geçtik.)

Şimdi aynı duyguları hissetmeye başladığımıza göre sohbeti daha özele çekmeliyiz fakat bunu konuyla bağlantılı bir şekilde yapmalıyız.

Sen: Bunaldığın zamanlarda alışverişten başka neler yapıyorsun? (Burada konuyu başka bir yöne çektik ve sohbeti daha geniş bir çerçeveye oturttuk.)

Byan: Arkadaşlarımla zaman geçiriyorum daha çok. Arkadaşlarımla vakit geçirmek hoşuma gidiyor.

Sen: Ooooo çok da sosyal biriyiz 🙂 (Burada da ufaktan kızın egosunu okşamaya başladık çünkü kızlar egosunun okşanmasına bayılır fakat bunu abartmadan yapmalıyız.)

Bayan: kih kih kih kih 🙂 Yok canım o kadar da değil.

Sen: Sonuçta insan sosyal bir varlık olarak yaratılmış öyle değil mi? İnsanın güvenebileceği, birlikte zaman geçirebileceği arkadaşlarının olması her zaman güzeldir. İnsan kötü hissettiği zaman, sıkıntıları olduğu zaman arkadaşlarına anlatmak, duygularını onlarla paylaşmak ister. Ben de böyleyim arkadaş edinmeyi yeni insanlarla tanışmayı, yeni arkadaşlıklar kurmayı çok severim.

Bayan: Arkadaşlarımı çok seviyorum. Haklısın onlar benim canım.

Kızlarla Sohbet Tarifi

“Burada karşınızdakı kıza düşüncelerimizi onaylatmaya başlıyoruz ki sohbetin devamında numara isterken ya da kahve içmeyi teklif ederken kız daha kolay kabul etsin. Çünkü kız sizin cümlelerinizi onayladıkça bir sonraki söyleyeceğinizi onaylama ihtimali artar. Bu psikolojik bir olaydır. Ve ufak ufak da kendimizden bilgiler vermeye başladık çünkü kızın size güvenmesi için kendinizi de anlatmanız gereklidir.”

Yorumları yaptınız, şu anda sohbeti devam ettiriyosunuz. Artık yeni bir soru sormanın vakti geldi demektir. Çünkü uzayıp giden bir sohbet var. İstediğiniz gibi soru sorabilirsiniz. Az önce yorum yaparak, mantıklı bir şekilde konuşarak kalitenizi kıza belli ettiniz ve soru sormak  bundan sonra size serbest. İstediğiniz gibi soru sorabilirsiniz, yalnız abartmamak şartıyla… 🙂

Karşınızdaki kızın yaşına göre Nerede okuyorsun? veya Nerede çalışıyorsun? gibi bir soruyla daha da özeline girip daha sonra da kendi okuduğunuz okul veya kendi çalıştığınız iş hakkında da konuşabilirsiniz.

Bu tabi ki de örnek bir şablondu. Kızların tepkileri değişkendir, her kızın kendine has bir karakteri vardır. Aynı zamanda da kızların bazı ortak özellikleri vardır.

Mesela;

Bayanlar  karşılarındaki erkekleri zorlamayı, onların sabrını ve sinirlerini test etmeyi sever.

Sizi çok fazla zorlamayan standart bir kız yukarıda anlattığımız şekilde veya buna yakın bir tarzda cevaplar verir.

Aşağıda yer alan kızla tanışma eğitimi linkine tıklayarak ulaşabileceğiniz kitap sayesinde birçok şey öğrendim ve ezik bir adamken kadınları etkileyebilen onları baştan çıkarabilen bir erkek oldum.

Tüm bunları sen de öğrenmek istiyorsan işte sana Kızlarla sohbet egitimi hakkında yardımcı olacagız 
 Sizlerin bu konuda kendınızı geliştırmenız için egitici vede ogretıcı bır makale hazırlıyoruz.
Siz de bunları öğrenmelisiniz gibi bir şey demeyeceğim. Eğer kadınlarla konuşma konusundaki başarısızlığınızı kabul ediyorsanız ve bunla da mutluysanız ne kitabı okumanıza gerek var, ne de dışarı çıkıp beğendiğiniz o muhteşem kızlarla tanışmaya…

Fakat artık yetti ben de kızları etkileme konusunda başarılı bir erkek olmak istiyorum diyorsanız siz de bunları, binlerce kişinin hayatını değiştirmiş ve aşağıda adresi tıklayarak kızlarla sohbet edebilirsiniz ve utangac yüzünuzu degiştirebilirsiniz Sohbet odalarımızda seviyeli sohbet ederek guzel bı egitim almış olursunuz

Sohbet Siteleri

insanların dünya capınca cok yaygın kullandıgı bir sohbet vede buluşma agı olarak  sizlere cok daha kaliteli bır ortam sunuyoruz. insanlarla nasıl diyalog kurulması gerektigi insanlarla sohbetin nasıl geliştirebilicegini bunlar hakkında sizlere yardımcı oluyoruz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 5348

Kategori: Genel, Radyo chat, Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 23 Ocak 2017

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet