duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Liseli Sohbet Siteleri

Liseli Sohbet Siteleri

Liseli Sohbet Siteleri

Liseli sohbet odaları,Liseli chat odaları,Liseli kızlarla sohbet, Liseli Sohbet Siteleri, Radyosohbetim.com ögrenci sohbet odaları ögrenci genç kızların erkeklerin toplantı odası, Türkiye genelindeki Online sohbet, Muhabbet Sitesi, Kaliteli sohbet, Seviyeli chat, Radyo sohbet, Radyo sitesi odaları talebelerin bir araya gelerek bir birleriyle tanısarak arkadas oldukları sitemizde talebe insanlar ne konusursa bizim ortamımızdada konusmaları genel olarak okul ders ve bir birlerine bilgi paylaşımları yaparak vakitlerini bu sekilde geçirmekteler.

Bazen oluyor konu baslığını veriyorum ve orada kalıyorum hani tıkanıp kalmak yazacak bir şeyler bulamamak aslında yazabilirim normal olarak konu baslığını verdigim zaman aklıma ne gelirse yazarım ama dedimya öylesine kalıyorum bazen liselilerle sohbet peki düşüncelerimi acıkca dile getireyim bu konu hakında normal düşünen bir insan olarak kendi düşüncem ögrenci okul talebelerinin sosyal paylaşım sitelerinde dolanmamalarıdır.

Kızlarla Sohbet Chat Sitesi

Düşünün kendi evladınız oturup evde yada kütüphanede ders calışıp geleceklerini kurtarmak yerine ellerinde telefon yada bilgisayar basında sohbet sitelerinde yada diger sosyal paylaşım sitelerinde her gün zaman geçirmeleri ve zamanla bu yerlere bağımlı olarak okullarını ihmal ederek geleceklerini tehlikeye atmalarına ne derece göz yumar sessiz kalırdınız.

Kendi adıma konusmam gerekir ise ben göz yummam musade etmem bence hiç kimsede etmez ne yazıkki bu devirde insanın cocuklarını takip etmesi güç bu gibi durumda yapılması gereken aile olarak yasak diye katı kural koymak yerine oturup sakin ve anlayışlı sekilde izah etmek ve dogruyu yanlışı göstermek biz radyosohbetim.com sohbet chat sitesi olarak bu gibi durumlarda sitelerimize giriş yapan erkek yada bayan talebelere sanal kullanımlarına degil okullarını özen göstermelerini tavsiye etmekteyiz.

Kimse kimseyi yönetemez yasak getiremez bizde nasihat vermekle yetinerek yasak koyamıyoruz nedeni ise biz istemesek baska yerlere katılacaklar bu kacınılmaz belki gidecekleri yerlerde baska şeylerle karsılasacak belkide baslarına magdur olacakları olaylar gelecek bizlerin arasında barınırsalar en azından güvenliklerini sağlarız ve zamanlarının çoğunu sanalda geçirmemeleri için çıkıp derlerine calışmaları için anlayışlı bir dille uyarı yaparız.

Son sözlerimiz sitelerimiz güvenlik acısından liseli ögrencilerede acıktır ama bilinçli kullanım sartı ile tüm vakitlerini sanala bagımlı olarak degilde okul hayatlarını ön planda tutmaları.

Liseli Sohbet Siteleri

Liseli Sohbet Siteleri

Liseli Sohbet Siteleri


Yazar: admin

Görüntüleme: 740

Kategori: Genel, Radyo chat, Radyo sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 23 Kasım 2019

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet