duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Liseli sohbet

Liseli sohbet

Liseli sohbet

Arkadaşlar liseli kızlarla sohbet yada liseli sohbet etmeden once ilk önce ne için istediğinize bağlı sevmek için mi yoksa cinsel sohbet yada cinsel isteklerinizi karşılamak içinmi.Ben sevilecek kız taraftarıyım.Size bu konu üzerinden anlatıcam. İlk önce bir kız seçin. Sohbet etmeden once Başlıca özellikleri belirleyin kendinizde.Bana göre  trip atmayan,lafımın üstüne laf koymayan ve tek kaşlı olmayan kız 1 adım öndedir.

Kızı seçtik peki ne yapacağız ? Kız ile göz göze gelmeye çalışın.Elinizden geldiğince kendinizi belli edin.Buraya kadar tamamız.Kız ile Sohbet etmeye  çalışın.Yol üstünde,otobüs beklerken…Kız artık sizi kabaca tanımaya başlar bundan sonra ne yapacağız ? “Başka kızları aklınızdan çıkaracaksınız.Maddi yönden kendinizi biraz salacaksınız.Küfür , argo söz kullanmayacaksınız.”

Kızlarla Sohbet

Ardından bunu facebook sohbet  , skype sohbet‘den vs ekleyin.Dediğim gibi muhabbet kurmaya çalışın kız direk sizi görür görmez üstünüze atlamayacak.Kız ile konuşurken ufak ufak espriler yapın.Fakat sürekli espri yaparsanız kız soğumaya başlar. Cool davranın beyler.Soğuk davranıldığı zaman kız nedense üzerinize üzerinize geliyor. (Mutu Fatih – RebelRocker onaylı.Denendi.Çalışıyor.)

Muhabbetinizi biraz olsun ilerlettikten sonra bunun ile okul kantininde ufak ufak buluşmaya başlayın sıcak çikolata falan ısmarlayın. Kısa süre içinde bu kadar samimiyetten sonra anlayacaktır birşeyler olduğunu.Buraya kadar standart tüm kızlara uygulayabilirsiniz bu yönetimi.(Kendinizi anlatma , sohbet  etmek gibi)

Beyler şimdi geldik zurnanın randevu dediği yere.Bir kere kızı yatağa atma fikrini kesinlikle aklınızdan çıkaracaksınız.Aklınızda böyle bir düşünce olduğu sürece ve bu kız bunu anladığında okkalı bir tokat yersiniz. Kızlarla sohbet ederken  senin ile bir yerlere gidebilirmiyiz diye sorun.Kız %57 düşüneceğim der. %28 hayır , %2 evet der.
NOT : Kızı elinizden geldiğince kankalarından uzak tutun.Kankaları genellikle pislik,kıllı-tüylü kızlardır ve genellikle ara bulucu olarak bilinirler.
Düşüneceğim der ise umudunuzu kaybetmeyin hala bir umut var.Hayır der isede yine umudunuzu kaybetmeyin sohbeti koparmayıp yolunuza devam edin.1-2 gün sonra tekrar bir yerlere gidebilirmiyiz diye sorarsınız. Evet dersede çok şanslısınız direk tutun kızı götürün bir yere.

Kızlarla Chat

Düşüneceğimin cevabı büyük ihtimal ile ertesi gün içinde belli olur.Kızı kendinize bağladıysanız (Davranışlarınız,tavırlarınız ve Sohbet  stiliniz) bu iş olur demektir.Burada aile bireylerine çok büyük yük düşüyor.”Para-para-para.”Biraz kesenin ağzını açmanız gerektiğini yukarıdada söylemiştim.

İlk buluşma yeriniz kafe gibi sakin bir yer olsun.(Kesinlik ile ama kesinlik ile Bayana hesap ödetmeyin.) Bayanın  gözlerinin içine bakın.Gözlerini kaçırmasına izin vermeyin.Ufak ufak temaslar yapmaya başlayın. Manavdan Portakal seçer gibi mıncırmayın kızı. Eline falan dokunun öyle yani beyler.Kimse doğuştan çift çift gelmiyor. Kız ile ilk buluşmadan sonra iyi bir izlenim bıraktıysanız artık siz onu değil o sizi aramaya başlar.

Liseli sohbet

Liseli sohbet

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 5760

Kategori: Genel, Liseli sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 12 Ocak 2022

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet