Sinan Manus baba - Etegi belinde Herkese gelsin KadiR Yudum - Esmesun ayruluk Sevmesini bilen her keze armagan edıyorum MaVi Diz dize Bu şarkı Radyo Sohbetim ailesine armagan olsun Seviyeli sohbet odalarının en kalitelisı burda yaşanıyor olan guzel dostluklara armagan olsun  derman Akın Seni çok seviyorum Radyo sohbet ailesine armagan ediyorum Sohbet sitemizde bulunan kiymetli Sohbet dostlarına Radyo dinle yen her keze armagan olsun RaS` Ko me sebra - Altın yüzüğüm Radyosu açık tüm dinleyicilere gelsin deryaa akın seni çok seviyorum radyo dinle müzik dinlemek için ideal sohbet sitesi cok guzel müzik sitesi Sohbet etmöenin en keyifli chat sohbet portalı Tufan Serkan kaya - tarifi zor Sohbet odaları içinde bulunan tum arkadaşlara armagan ediyorum Sohbet ederek müzik dinlediggimiz en iyi sohbet sitesi guler İsmail yk d 
23 Ocak 2017
5278
0
Liseli sohbet

 

Liseli sohbet

Arkadaşlar liseli kızlarla sohbet etmeden once ilk önce ne için istediğinize bağlı sevmek için mi yoksa cinsel sohbet yada cinsel isteklerinizi karşılamak içinmi.Ben sevilecek kız taraftarıyım.Size bu konu üzerinden anlatıcam.

İlk önce bir kız seçin. Sohbet etmeden once Başlıca özellikleri belirleyin kendinizde.Bana göre  trip atmayan,lafımın üstüne laf koymayan ve tek kaşlı olmayan kız 1 adım öndedir.

Kızı seçtik peki ne yapacağız ? Kız ile göz göze gelmeye çalışın.Elinizden geldiğince kendinizi belli edin.Buraya kadar tamamız.Kız ile Sohbet etmeye  çalışın.Yol üstünde,otobüs beklerken…Kız artık sizi kabaca tanımaya başlar bundan sonra ne yapacağız ? “Başka kızları aklınızdan çıkaracaksınız.Maddi yönden kendinizi biraz salacaksınız.Küfür , argo söz kullanmayacaksınız.”

Kızlarla Sohbet

Ardından bunu facebook sohbet  , skype sohbet‘den vs ekleyin.Dediğim gibi muhabbet kurmaya çalışın kız direk sizi görür görmez üstünüze atlamayacak.Kız ile konuşurken ufak ufak espriler yapın.Fakat sürekli espri yaparsanız kız soğumaya başlar. Cool davranın beyler.Soğuk davranıldığı zaman kız nedense üzerinize üzerinize geliyor. (Mutu Fatih – RebelRocker onaylı.Denendi.Çalışıyor.)

Muhabbetinizi biraz olsun ilerlettikten sonra bunun ile okul kantininde ufak ufak buluşmaya başlayın sıcak çikolata falan ısmarlayın.

kısa süre içinde bu kadar samimiyetten sonra anlayacaktır birşeyler olduğunu.Buraya kadar standart tüm kızlara uygulayabilirsiniz bu yönetimi.(Kendinizi anlatma , sohbet  etmek gibi)

Beyler şimdi geldik zurnanın randevu dediği yere.Bir kere kızı yatağa atma fikrini kesinlikle aklınızdan çıkaracaksınız.Aklınızda böyle bir düşünce olduğu sürece ve bu kız bunu anladığında okkalı bir tokat yersiniz.

Kızlarla sohbet ederken  senin ile bir yerlere gidebilirmiyiz diye sorun.Kız %57 düşüneceğim der. %28 hayır , %2 evet der.
NOT : Kızı elinizden geldiğince kankalarından uzak tutun.Kankaları genellikle pislik,kıllı-tüylü kızlardır ve genellikle ara bulucu olarak bilinirler.
Düşüneceğim der ise umudunuzu kaybetmeyin hala bir umut var.Hayır der isede yine umudunuzu kaybetmeyin sohbeti koparmayıp yolunuza devam edin.1-2 gün sonra tekrar bir yerlere gidebilirmiyiz diye sorarsınız. Evet dersede çok şanslısınız direk tutun kızı götürün bir yere.

Düşüneceğimin cevabı büyük ihtimal ile ertesi gün içinde belli olur.Kızı kendinize bağladıysanız (Davranışlarınız,tavırlarınız ve Sohbet  stiliniz) bu iş olur demektir.Burada aile bireylerine çok büyük yük düşüyor.”Para-para-para.”Biraz kesenin ağzını açmanız gerektiğini yukarıdada söylemiştim.

İlk buluşma yeriniz kafe gibi sakin bir yer olsun.(Kesinlik ile ama kesinlik ile Bayana hesap ödetmeyin.) Bayanın  gözlerinin içine bakın.Gözlerini kaçırmasına izin vermeyin.Ufak ufak temaslar yapmaya başlayın. Manavdan Portakal seçer gibi mıncırmayın kızı. Eline falan dokunun öyle yani beyler.Kimse doğuştan çift çift gelmiyor.

Kız ile ilk buluşmadan sonra iyi bir izlenim bıraktıysanız artık siz onu değil o sizi aramaya başlar

 

, , ,
Bir Yorum Yazın

Sitede Ara!
Programcılar
Son Yorumlar
Sohbete Bağlan
  • CANLI CAPCANLI!
  • İlk kutucuğa nickinizi yazınız.
  • İkinci kutucuğa şifrenizi yazınız.
  • BAĞLAN butonuna tıklayınız.
  • Hoş sohbetler dileriz.
Sohbet | Turkish Sohbet | Sohbet chat | Mobil Sohbet | Sohbet odaları | Sohbet Radyo | Radyo sitesi | Muhabbet | Sohbet Müzik | Radyo Sohbet |