duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Lez Sohbet Lezbiyen Sohbet

Lez Sohbet Lezbiyen Sohbet

Lez Sohbet Lezbiyen Sohbet

Lez Chat Odaları,Lezbiyen Chat Siteleri,Lezbiyen Bedava Chat,Lez Sohbet Lezbiyen Sohbet,Radyosohbetim.COM Lez Bedava Sohbet hizmetleri sunan siteler ülkemizde her gecen gün hızla artmaktadır,peki ülkemizde lez bayanlar varmıdır varsa ne derece yoğundur aslında ben varlığına bile inanmıyorum belkide Türk bayanlarımıza bu kelimeyi yakıştıramıyorum.

İnternet ortamlarında yüzlerce site bu konuyu içeren baslıklarla sitelerine sohbet makalesi yazmaktalar normal olarak böyle degişik karaktere sahip olan beylere veya bayanlara hizmet sunan özel siteler vardır zaten bunların temek hizmetleride budur ,ya normal insanların katıldıgı diger seviyeli sohbet veren arkadaslık siteleri bunlarda aynı konu üzerinden yazılar yazmaktalar buralardaki ziyaretçi bayanlar normal insanlardır arkadaslık adına hizmet veren bu sitelerin lezler sitesi olarak yazı yazmalarına gerek varmıdır bence çok sacma herkes yaptıgı işi uygulasın.

Lezbiyenlik Nedir

Her cinsel eylemin biricikliğini esas aldığımızda; kadın kadına ya da başka cinsiyetler arası cinsel birlikteliğin tanımını yapmamız mümkün değildir. Cinsel eylemin biçimini, o eylemi gerçekleştiren kişiler belirler. Bu sebeple “Kadın kadına sevişmek şöyledir” diyebileceğimiz bir tanım hiçbir zaman gerçekliğe değmez. Cinsel eylemin, sonunu ve sınırını partnerlerin belirlediğini akıldan çıkarmayarak, kadın kadına birlikteliklerin yine o birlikteliği yaşayan kadınlar tarafından uçsuz bucaksız bir performans denizinde belirlendiğini bilmemiz yeterli.

İslamda Lezbiyenlik

Erkeklerin homoseksüel eşcinsel  olması haram olduğu gibi, kadının da homoseksüel lezbiyen olması, yani herhangi bir kadına şehvet ile dokunması ve bakması haramdır. Kadınların, kadınlara şehvet ile bakması ve dokunması, kocasından başkasına, erkek ve kadın, kim olursa olsun, yabancıya süslenmeleri caiz değildir. Erkekle kadın, başka cinsten oldukları için, bir araya gelmeleri nispeten güçtür. Kadının kadına yaklaşması ise daha kolaydır. Bunun için kadının kadına bakması ve dokunması, erkeğin kadına ve kadının erkeğe bakmasından daha kötü olabilir. Lezbiyenliğe Fransızca safizm deniyor.

Erkeğin erkek için ve kadının kadın için avret yeri, diz ile göbek arasıdır. Bir kadın, başka bir kadının, göbek ile diz arasına bakamaz. Zaruretsiz bakarsa, haram işlemiş olur. Kadının yabancı erkek için avret yeri, el ve yüzünden başka, bütün bedenidir. Başkasının avret yerine, lüzumsuz, şehvetsiz de bakmak haramdır.

Lez Sohbet Lezbiyen Sohbet

Lez Sohbet Lezbiyen Sohbet

Lez Sohbet Lezbiyen Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 1581

Kategori: Genel, Liseli sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 16 Aralık 2019

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet