duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Hollanda Sohbet Odaları

Hollanda Sohbet Odaları

Hollanda Sohbet Odaları

Hollanda Sohbet Siteleri,Hollanda Chat Odaları,Hollanda Mobil Sohbet,Hollanda Sohbet Odaları,Radyosohbetim.com Hollanda Chat Siteleri, Muhabbet sitesi, Mobil sohbet odaları, Online sohbet yurt dışına sundugumuz hizmetler arasında güzel bir avrupa ülkesi olan hollandada yer almaktadır gurbetçi kardeşlerimizin ikamet ettikleri ülkelerin tamamına hizmetler sunan sitelerimizin amacı gurbetteki insanlarımızı Türkiyede yasayan insanlarımızla bir araya getirip tanışmalarına aracı olmaktır.

Hollandada Hayat Nasıldır

Aslında hayat her yerde aynıdır geçim dünyası insanlar ekmek paralarını kazanmak için çalışmak zorundadır ordada veya diger avrupa ülkelerindede hayat iş okuyanlar için okul ev hanımları için ev işleri geriye kalan zamanlarda ise alış veriş  gezmek hani hep duyarızya avrupada sadece çalışmaktalar sosyal hayat yok diye çalışmadanda insana para vermiyorlar iş saatleri belirlidir avrupa ülkelerinde insanlar 3 vardiye calışırlar sabah öglen aksam calışma saatleri 8 saattir fazla çalışırsalar buda mesaiye gecer ve ek ücret alırlar yani sosyal hayatları iş saatlerine bakılırsa yok denemez .

Bence avrupada hayatta güzel vatan özlemi olmasa rahattır yasamları hemde her konuda ha arada yabancı düşmanlarıda cıkabiliyor buda her yerde olan şeyler biz kendi ülkemizdeki olaylara bakacak olur isek türk türke kıyıyor kin besliyor düşmanlık yapıyor burada ülkemizi kötülemiyorum kötülememde ama son zamanlardaki olayara bakılınca en fazla cinayet işleyenlerde bizden cıkıyor yada kadına dayak insanlara verilmeyen deger insanlık öyle bir hal aldıki ufacık köylerden bile kıyımlar duyuluyor inşallah bir gün son bulur bu kötü olaylar yani anlatmak istedigim gurbetçi kardeşlerimiz yada ülkemizdeki insanlar yasamasını bilene her yerde hayat var.

Hollanda Hakkında Bilgiler

Hollanda, Hollanda Krallığı’nı meydana getiren dört ülkeden biri. Topraklarının çok büyük bir kısmı Batı Avrupa’dadır, ayrıca Karayipler’de üç adası bulunmaktadır. Hollanda, kuzey ve batıda Kuzey Denizi, güneyde Belçika, doğuda ise Almanya ile komşudur.

Ülke topraklarının çoğunluğu deniz seviyesinin altındadır. Hollanda, Belçika ve Lüksemburg ile birlikte Benelüks ülkelerinden bir tanesini oluşturur. Hollanda’nın Rotterdam kenti, Avrupa’nın en büyük limanlarından biridir.Radyosohbetim.com Hollanda arkadaslık siteleri olarak bu güzel ülkede yasayan vatandaslarımızı sitelerimize davet eder hoş sohbet,ler dileriz esen kalın hoş kalın.

Hollanda Sohbet Odaları

Hollanda Sohbet Odaları

Hollanda Sohbet Odaları

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 4963

Kategori: Genel, Mobil Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 08 Aralık 2019

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet