duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Gay Sohbet Odaları

Gay Sohbet Odaları

Gay Sohbet Odaları

Gay Sohbet Siteleri,Gay Chat Odaları,Gay Chat Siteleri,Gay Sohbet Odaları,Radyosohbetim.COM Gay Mobil Sohbet konuları hakkında bilgi paylaşımları yapmak amaclı bu kelime hakkında konu baslığı vererek bu günki yazımıza henüz baslarken  önce radyo sohbet sitelerimizden tüm okurlarımıza merhabalar. Konu baslığımızla ilgilikısa bir acıklamada bulunmayı uygun gördüm vermiş oldugum baslıkla sitelerimizin uzaktan yakından alakası yoktur bizler normal arkadaslık siteleri olarak laz pasif lez gibi hizmetler vermiyoruz sadece bu konular hakkında düşüncelerimizi yazıyoruz. Sohbet odaları,mız seviyeli sohbet sitesi hizmetleri vermesinden dolayı toplumun karsı geldigi veya sitelerimizde bulunmayan türde insanlara hizmet vermek onları sitelerimize davet etmek demektir insanları yanlış yönlenrirerek hem sitelerimize giriş yapmalarına aracı olup hemde girdikleri an odalarımızdan uzaklastırmak o insanlara haksızlık olur ve bizlere yakışmayan hareketlerdir bunlar.

Gay Nedir

Gay, eşcinsel kişi genellikle erkek Fransızca gai kökünden gelmektedir. Aslen “neşeli, umursamaz” ve “canlı renkli, gösterişli” anlamlarına gelen “gay” tabiri 1960’lı yıllardan itibaren erkek eşcinseller tarafından kendilerini tanımlamak amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. İngilizce’deki gay kelimesinin diğer neşeli , umursamaz vs..anlamlarının kullanımı zamanla yok olmaya yüz tutmuş, eşcinselliği ifaade eden bir kelime olarak kabul görmeye başlamıştır. Kadın eşcinsel anlamına gelen lezbiyen kelimesi ise 1800’lü yıllardan beri kullanılmaktadır.

Bu konudaki eksikliği gidermek için ilk olarak erkek eşcinsel anlamında kullanılan gey kelimesi zamanla eşcinsel kişi olarak da kullanılmaya başlanmıştır. Türkiyede gay kelimesi erkek eşcinseller için , lezbiyen kelimesi bayan eşcinseller için kullanılmaktadır. Eşcinsellere verilen adlardan en çok kullanılanlardan biri yabancı bir dilden aktarılmış olan homoseksüel kelimesidir. Türk Dil Kurumu’nun Türkçe Sözlüğü’nde homoseksüelin karşılığı ise; cinsel isteklerini kendi cinsinden kimselerle yatıştırmak huyunda olan kimsedir.

Bugün gay sözcüğü hem erkek eşcinselleri, hem de kadın eşcinselleri lezbiyen tanımlamak için kullanılan uluslararası bir ifade haline gelmiştir.Fakat ülkemizde, her nedense, “gay” dendiğinde yalnızca erkek eşcinseller anlaşılıyor ve kadın eşcinsellere sadece lezbiyen deniyor.Yerli yayınlarda ise genellikle “gey” şeklinde yazılıyor ancak biri size Türkçe’de okunduğu gibi direkt “GAY” diye hitap ediyorsa bilin ki o gay kanallarının sıkı bir müdavimidir ve kendi terminolojilerinde onlar yalnızca birer “aktif”tir. Radyolu sohbet odaları içerisinde yapmış oldugunuz Sohbet chat tarzı izlenmektektedir, Sizler asla bu tür abes sohbet şekillerinde bulunmayınız aksi takdirde radyo chat sitesinden uzaklaştırma alırsınız her daim seviyeli sohbet den bireyler olalım.

Gay Sohbet Odaları 

Gay Sohbet Odaları

Gay Sohbet Odaları


Yazar: admin

Görüntüleme: 1283

Kategori: Genel, Liseli sohbet, Mobil Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 18 Aralık 2019

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet