Sinan Manus baba - Etegi belinde Herkese gelsin KadiR Yudum - Esmesun ayruluk Sevmesini bilen her keze armagan edıyorum MaVi Diz dize Bu şarkı Radyo Sohbetim ailesine armagan olsun Seviyeli sohbet odalarının en kalitelisı burda yaşanıyor olan guzel dostluklara armagan olsun  derman Akın Seni çok seviyorum Radyo sohbet ailesine armagan ediyorum Sohbet sitemizde bulunan kiymetli Sohbet dostlarına Radyo dinle yen her keze armagan olsun RaS` Ko me sebra - Altın yüzüğüm Radyosu açık tüm dinleyicilere gelsin deryaa akın seni çok seviyorum radyo dinle müzik dinlemek için ideal sohbet sitesi cok guzel müzik sitesi Sohbet etmöenin en keyifli chat sohbet portalı Tufan Serkan kaya - tarifi zor Sohbet odaları içinde bulunan tum arkadaşlara armagan ediyorum Sohbet ederek müzik dinlediggimiz en iyi sohbet sitesi guler İsmail yk d 
Fransa Sohbet Odaları

Fransa Sohbet Odaları

Sohbet,Chat,Muhabet,Fransa Sohbet Siteleri,Fransa Chat Odaları,Fransa Chat Siteleri,Radyosohbetim.com Fransa Arkadaslık Sitesi gurbette yasayan yabancı ülkerde bulunan  gurbetçi kardeslerimizi vatanlarsında ikamet eden türk insanlarıyla aynı cati altında toplayarak tanışmalarına arkadas olmalarına aracı olan sitelerimiz kaliteli bir şekilde güvenilir sohbet sitesidir.

Sitelerimizde seviyeli bir şekilde kurulan iletişimler insanların huzurlu bir ortamda eglenmelerini saglamaktadır bir birlerini hiç görmemiş tanımamış farklı yerlerden farklı kültürlerden insanlar sitelerimizde tanışarak çok güzel arkadaslıklar kurmaktalar.

Sohbet sitesi olarak yurt içi veya yurt dışı girişlerimiz mobil üzerindenveya web üzerinden yapılmaktadır üyelik işlemleri olmadan şifre zorunluluğu java indir olayı yasanmadan sorunsuz bir sekilde bekleme yapmadan ziyaret edeceginiz sitelerimiz ücretsiz sohbet sınırsız katılım süresi hizmetlerinide sunmakta olup site içi kullanım odalarınız canlı radyomuz günün her saatinde online djlerimiz tarafından her türde sarkılara yer verilmektedir.

Yarışma odalarımız oyun odalarımız ve iliki görüşmelerinizi gerçekleştireceginiz özel odalarınızın tamamı bedava kullanım alanlarınız içerisindedir bizler uzakları yakın eden arkadaslık siteleri olarak sizlere her şeyin en güzelini ve en kalitelisini sunmaktayız tüm bu hizmetlerimizden faydalamak için sizlerin yapması gereken site adımızı yazarak kendinize belirleyeceginiz rumuzları varsa rumuz şifrelerini vermek ve giriş butonuna tıklamanız olacaktır.

Fransa Hakkında Bilgiler

Fransa, ya da resmî adıyla Fransız Cumhuriyeti, ana kara toprakları Batı Avrupa’da bulunan ve dünyanın pek çok bölgesinde denizaşırı toprakları olan bir ülkedir. Kıta Fransası, güneyde Akdeniz’den kuzeyde Manş Denizi ve Kuzey Denizi’ne, doğuda Ren Nehri’nden batıda Atlas Okyanusu’na kadar yayılan topraklarda yer alır.

Fransa, Belçika, Lüksemburg, Almanya, İsviçre, İtalya, Monako, Andorra ve İspanya ile komşu olan, Batı Avrupa’da ülke. Avrupa Birliği’nin kurucu üyesidir. Fransa, Atlas Okyanusu ile Akdeniz arasında İber Yarımadasını Avrupaya bağlayan dar bir boğaza benzetilebilir. Fazla yüksek bir ülke olmamasına rağmen bir dağ engelini andırır.

Ülke dahilinde yükseltiler ve düzlükler bir uyum içindedir. İspanya gibi Fransanın bir kıyısı da Akdenize açılır. Fakat İspanya yarımadasında, Ardenler Kuzey, yazdığı halde Fransa bir Batı Avrupa ülkesidir.

Yazlar serin, kışlar ılık ve her mevsim yağışlıdır. Bu iklim tipi, doğuya gidildikçe, yerini kışları daha soğuk, yazları daha sıcak ve yıllık yağış tutarı daha az olan bir kıta iklimine yaklaşan bir özellik kazanır. Güneyde Akdeniz kıyılarında ise, yazları kurak ve sıcak Akdeniz iklimi hüküm sürer.Toprak ürünleri arasında en çok yetiştirileni buğdaydır. Bundan başka şeker pancarı, keten patates, tütün, zeytin ve turunçgiller oldukça çok yetiştirilmektedir.

Fransa Sohbet Odaları

 

 

 

, , , , , , , ,
Bir Yorum Yazın

Sitede Ara!
Programcılar
Son Yorumlar
Sohbete Bağlan
  • CANLI CAPCANLI!
  • İlk kutucuğa nickinizi yazınız.
  • İkinci kutucuğa şifrenizi yazınız.
  • BAĞLAN butonuna tıklayınız.
  • Hoş sohbetler dileriz.
Sohbet | Turkish Sohbet | Sohbet chat | Mobil Sohbet | Sohbet odaları | Sohbet Radyo | Radyo sitesi | Muhabbet | Sohbet Müzik | Radyo Sohbet |