duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Batman Sohbet Batman Chat

Batman Sohbet Batman Chat

Batman Sohbet Batman Chat

Batman Mobil Sohbet,Batman Arkadaşlık Sitesi,Batman Sohbet Odası,Batman Bayan Sohbet Sitesi,Batman Sohbet Batman Chat her gün farklı heyecanların yaşandığı şehirler arası,ülkeler arası arkadaşlık sitesidir.

Sitemize giriş yapan her insanın kendisine farklı yerlerden farklı ülkelerden farklı şehirlerden yada kendi yasadıkları şehirlerden sayısız arkadaş edinme imkanları bulunmaktadır.bugün konumuz batman ve batman halkına seslen-işlerimiz,le site tanıtımlarımızı yapmak amaçlıdır.

Batman ilçeleri kozluk,besiri,sason,gercüş,hasankeyf ve ilimiz merkeze seviyeli sohbet sitemizle kaliteli hizmetler sunmaktayız,web girişlerimiz ve mobil uyumlu girişlerimiz,le üyelik işlemleri yapılmadan şifre verme veya java gibi yorucu zaman harcayıcı işlemlere gerek olmadan ücretsiz bir şekilde sitelerimize katılımlarınız,ı gerçekleştirme imkanları sunulmakta.

Batman Seviyeli Arkadaşlık Sitesi

Dünya genelinden katılan yada katılacak olan sohbet odamız ziyaretçilerine seviyeli iletişimler,le samimi arkadaşlık kurmalarına aracı olmaktadır,gerçek ve çıkarsız arkadaşlığa kavuşmak isteyen arkadaş canlısı sohbet sevenler için tüm arayışlarınıza en güzel şekilde hitap eden sitemizde dünyanın her yerinden kendinize arkadaş bulabilirsiniz veya gönül ilişkiler arayışında iseniz buna,da saygımız vardır lakin bay bayan arayışlarınız ne olursa olsun her zaman seviyeli olarak iletişime geçmeniz hepimizin huzuru için önemlidir.

Batman Sohbet Batman Chat

Batman İli Hakkında Bilgiler

Batman, Türkiye Cumhuriyetinin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Batman ilinin, kuzey ve kuzeydoğusu yüksek, sarp ve dağlık olup güneyi ise dağlık ve engebelidir. Dicle nehri batıdan doğuya akarak il topraklarının içinden geçer. Batman çayı, Batman-Diyarbakır il sınırını çizerek Dicle nehri ile birleşir.

Bol yağlı et yemekleri, hamur işleri, yöreye özgün çorbalar, tiftik kıçıl denilen ve çamurdan yapılmış ocaklarda pişirilen tandır ekmeği ve taş ekmeği Hevran’

Batman’ ın ekonomisi tarım, hayvancılık ve petrole dayanmaktadır. En önemli tarım ürünleri, buğday, arpa, mercimek, nohut, üzüm, ceviz, nar bunlardan bazılarıdır. Hayvancılık da ise küçükbaş hayvancılık önemli olup tercih edilir.

Batman ilinin, kuzey ve kuzeydoğusu yüksek, sarp ve dağlık olup güneyi ise dağlık ve engebelidir. Dicle nehri batıdan doğuya akarak il topraklarının içinden geçer. Batman çayı, Batman-Diyarbakır il sınırını çizerek Dicle nehri ile birleşir. 4000’i aşkın mağaranın bulunduğu bu bölge dünyada benzeri az bulunan bir doğa harikasıdır. Batman’da karasal iklim hüküm sürmektedir. Bölgede yazları sıcak ve kurak, kışlar soğuk ve yağışlı geçer.

Batman Sohbet Batman Chat

Batman Sohbet Batman Chat

Sohbete Giriş İçin Tıkla


Yazar: admin

Görüntüleme: 158

Kategori: Genel, Radyo sohbet odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 12 Nisan 2021

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet