duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Avrupa Sohbet Odaları

Avrupa Sohbet Odaları

Avrupa Sohbet Odaları

Avrupa Sohbet Siteleri,Avrupa Chat Odaları,Avrupa Chat Siteleri,Avrupa Mobil Sohbet,Avrupa Sohbet Odaları,Radyosohbetim.com Yurtdışı Sohbet Sitesi Muhabbet sitesi, Online sohbet, Turkiye sohbet, Chat odaları yurtdışında avrupa asya üklelerinde yasayan gurbetçi kardeşlerimizin tamamına seviyeli huzurlu arkadaslık ortamında muhabbet hizmetleri sunmakta.

Hergün Çok sayıda insanı aynı catı altında toplayan sitemiz ziyartçilerimizin bir birleriyle tanışmalarına arkadas olmalarına aracı olmaktadır.

Avrupa Radyo Sohbet Sitesi

Yurtdışında hayat nasıldır kimine göre güzel kimine göre kötü yasamayı bilene işini tuttura bilene baglı ama yasam sekillleri tarzları nasıl olursa o lsun insanların içerisindeki sorun dert aynı ortan sorunları vatandan uzaklarda vatana hasret yasamaları.

Belki yasam standartları farklı ama türkiyede insanlar nasıl yasıyorsa yurt dışındakilerde aynı iş çalışma okul aile hayatı hayat mucadelesi her yerde aynı belki türkiyede hayat sartları daha zor belki degil zor avrupaya bakacak olursak avrupada yasayan insanla türkiydeki insanıın yasamını kıyaslamak zordur bugün konuyu basya yönden ele alacak olursak örnegın almanyada yasayan insanların çoğu türkiyeye kesin dönüşe sıcak bakmazlar ilk nedeni ayak uyduramamak ikinci nedeni rahatlık her konuda mesela hastane bakımından almanyada yasayan emekli olmuş yaslı insanlar bile dönüş yapmıyorlar nedeni saglık sektöründeki farklılık bu konuda avrupa ülkeleri daha güvenli.

düşünün ülkemizde insanlar hastaneye yatınca illaki yanında aileden refakatçi gerek gece gündüz her bakımını kendileri yapıyor insanlar içecekleri suyu bile kendileri temin etmekteler avrupada böylemi hayır hastanede hasta yalnız kalır hasta bakıcılar gece gündüz ilgilenirler bakımlarıda hastanedeki görevlilere ait ve oralarda suyu bile hastane karsılar bu sadece en basit örnek.

Belki ülkemiz bazı konularda kendini geliştirdi yani söylenenlere göre modern türkiye ama hastane konusunda doktor konusunda avrupa standartlarına göre degiliz inşalla birgün bunuda basaracagız ve avrupadakı vatandaslarımızda bu korkularını yenerek vatanlarına kavusacaklar .

Sohbet siteleri Radyosohbetim.com avrupada yasayan gurbetçi kardeslerimizin az cok derdini sorunlarını özlemlerini hasretlerini bilmesinden dolayı bu kardeslerimizin vatan millet özlemlerini gidermeleri için bizlerde onlara arkadaslık hizmetleri sunmaktayız yasanan yerin uzaklığı önemli degil yakınlığıda sitelerimize dünyanınneresinde olursanız olun kolaylıkla ücretsiz üyeliksiz giriş yaparak sınırsız olarak hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz.

Avrupa Sohbet Odaları

Avrupa Sohbet Odaları

Avrupa Sohbet Odaları


Yazar: admin

Görüntüleme: 295

Kategori: Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 05 Aralık 2019

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet