duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Avrupa Sohbet Odaları Avrupa Mobil Sohbet

Avrupa Sohbet Odaları Avrupa Mobil Sohbet

Avrupa Sohbet Odaları Avrupa Mobil Sohbet

Avrupa Chat  Odaları Avrupa Mobil Chat Sitesi,Avrupa Sohbet Odaları Avrupa Mobil Sohbet,Avrupa Chat Siteleri,Avrupa Sohbet Siteleri,Radyosohbetim.com Yurtdışı Sohbet Odaları Muhabbet odaları, Online sohbet, Sohbet chat, avrupa ülkelerinin tamamına hizmet veren chat siteleri,miz çok sayıda gurbetçi beyleri bayanları sitelerimizde misafir etmekte.

Avrupalı türkler gurbetçi Türk vatandaslarımız sayılmayacak kadar uzun oldu onların gerbete çıkışları 1960 lardan bu yana yurt dışındaki çeşitli ülkelere çıkışlar durmuş degil halen devam etmekte ilk zamanlar aile birleşimi adı altında orada yasayan eşlerinin yanına giden bay lar bayanlar biliyorsunuz avrupa ülkeleri ilk işçi alımlarında giden ilk kafile genel olarak sadece eşlerden bir tanesi giderek sonra arkalarında kalan eşlerini cocuklarını yanlarına götürdüler ve orada nesilden nesile büyüyerek gurbetçi vatandaslarımız bir çığ gibi büyüdüler.

Canlı Radyo Dinle Chat yap

Orada dogup büyüyen cocuklar evlilik cagı gelince hepside degil ama azınlık olarak evlenecekleri insanları türkiyeden secerek bu yollada çok vatandasımız avrupalı olmuştr ve evlilik yolu ile gitmek halen devam etmekte aslında ne derler giden bin pişmangitmeyen bin pişman.

İlk etapta insanların avrupaya bakış acısı çok cazip geliyor gideceklerine o kadar seviniyorlarki anlatılmaz ve sonrası avrupaya gidinde geride bıraktıkları sevdikleri vatanları gözlerinde buram buram tütünce anlıyorlar gurbetin ne derece acı oldugunu kimileri çabuk uyum saglıyor kimileride mecburi olarak kalmak zorunda oluyorlar.

Gurbetteki Türklerin Hayatları

Gurbetçilerin yurt dışı cıkışlarının nedenlerini anlattık dilimizin döndüğünce  avrupada hayat nasıldır aslında güzel yasamasını bilene her yer güzel gurbetçiler için yani avrupadaki yasamları monoton derler işten eve evden işe bütün gün çalışmakla gecermiş hayatları öyle degil örnegin almanya hollanda belçika bunlar bildigim ülkeler en azından buralarda mesai saatleri 8 saattir 3 vardiye çalışılır ve 8 saattensonrası kac saat olursa mesaiye gecer onada iki kat saat ücreti alırlar ona kalacak olursan türkiyede gün boyu calışma sistemi sabahtan aksama kadar bu calışma saatlerine bakılınca hangi ülkede monoton hayat var onuda siz hesaplayın.

Avrupanın bırakın monotonluğunu basta hastanelerdeki hizmet hasta bakımı bu konu zaten herşeyi unutturur oralarda refakatçi yok her hizmeti hasta bakıcılar yapar keske ülkemizdede saglık sektörü  avrupadaki gibi olsa insanlar hastane köselerinde sürünmezler .

Avrupa Sohbet Odaları Avrupa Mobil Sohbet

Avrupa Sohbet Odaları Avrupa Mobil Sohbet

Avrupa Sohbet Odaları Avrupa Mobil Sohbet

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 601

Kategori: Genel, Radyo chat, Radyo sohbet odaları, Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri

Yayınlanma Tarihi: 28 Kasım 2019

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet