duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Ardahan Sohbet

Ardahan Sohbet

Ardahan Sohbet

Ardahan Sohbet Siteleri, Ardahan Chat Odaları,Ardahan Mobil Sohbet Sitesi, Ardahan Arkadaşlık Sitesi,Ardahan Sohbet, Ardahan Chat,Ardahan ili hizmetleri sitemiz tarafından değerli Ardahanlılara öncelikle kucak dolusu selamlarımızı sunar sitemize katılımlarından dolayı şimdiden sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

sohbet chat sitemiz huzurlu sohbet ortamıyla Dünya genelinin tamamına arkadaşlık hizmetleri ve seviyeli sohbet imkanları sunmakta huzur ne güzel bir kelime son zamanlarda en çok ihtiyacımız olan şey insan hayatında hep bir şeyler oluyor zaman,mı değişiyor insanlar,mı değişti yoksa dünyanın düzenimi bozuldu dünya düzeni bozuldu o belli her gün yeni bir olay her gün yeni kayıplar gerçi bu olaylarla dünyanın ilgisi ne yapan dünyada yasayan insanlar .

İnsanlar gerçekten ne kadar tuhaf olmuşlar sanal ortamlarda bile artık insanlar bir birine huzur vermez oldu ve hep bir kavga hüküm sürmekte bu günlere bakılırsa eski insan ilişkilerini arar olduk her şey eskidenmiş arkadaşlık dostluk insanlara saygı sevgi başka ülkelerdeki insan ilişkilerini bilemem,de bizim ülkemizde bitmiş şekilde bunu en çokta sanal ortamlarda görmekteyiz.

Arkadaşlık Sitesi

Hazır söz arkadaşlıktan açılmışken insan olarak bayan yada erkek arkadaşlığın öneminden söz edelim biz zaten bu gibi yazılarımızda daima iyi şeylerden yada olumsuz olaylardan söz ediyor ve yanlışı doğruyu göstermek istiyoruz belki okuyup ta anlayan dinleyen olur diye dileğimiz insanlara faydalı bir şeyler vermek inşallah bir gün bunu başaracak ve herkesin doğruyu görmesine yardımcı olacağız.

Sosyal medya kullanıcıları olarak her ne kadar bir birimizi tanıma sakta tanışıyor ve birbirimizi arkadaş olarak görüyoruz doğru olanda bu zaten ama nedense pek,de arkadaşlık kavramlarına uyar bir tarafımız yok işimize geldiği yere kadar arkadaş dostuz bir nevi günü birlik arkadaşlıkta denilebilir karsıdan bakılınca herkes bir birine karsı samimi ve içten olayın arka yüzüne bakılınca maalesef sanal ortam cadı kazanı gibi kaynamakta yani insanlar yüze gülüp bir birlerinin ardından kuyu kazmakta gelinen noktaya sadece üzülüyor ve birbirini tanımayan ve özel hayatları hakkında bilgi sahibi olmayan bu kişiler nasıl oluyor,da ortalığı bu derece çıkmaza sokmayı başarabiliyorlar ve sanalda paylaşılamayan nedir her şeyiyle görünen insanlığın bittiği noktasındayız.

Ardahan Sohbet 

Ardahan Sohbet

Sohbete Giriş İçin Tıkla


Yazar: admin

Görüntüleme: 164

Kategori: Genel, IRC Haber, Kızlarla Sohbet, Liseli sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Nisan 2021

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet