duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Antalya Sohbet Antalya Chat

Antalya Sohbet Antalya Chat

Antalya Sohbet Antalya Chat

Antalya Chat Yap,Antalya Sınırsız Sohbet,Antalya Tanışma Sitesi,Antalya Mobil Chat,Antalya Mobil Sohbet,Antalya Sohbet Antalya Chat,Türkiye sohbet odaları olarak vatan topraklarımızda bulunan iller hizmetlerinde Antalya şehrimizi kapsamaktadır.

Türkiye,nin arkadaşlık siteleri olarak Antalya merkez ve ilçelerine kaliteli bir şekilde seviyeli sohbet imkanları sunmaktayız.Arama Motorlarında Sitemize Ulaşabileceğiniz Kelimeler

Google sayfalarında Antalya sohbet, Antalya sohbet kanalı, Antalya sohbet odası, Antalya canlı sohbet, Antalya çet, Antalya arkadaşlık sitesi, Antalya chat sohbet, Antalya kameralı sohbet, Antalya sesli sohbet odaları,Antalya üyeliksiz sohbet, Antalya bedava chat, Antalya üyeliksiz sohbet kanalı, Antalya kızlarla sohbet, Antalya bayan sohbet, Antalya çet odası, Antalya çet sohbet, Antalya sohbet chat, Antalya chat sohbet,

Antalya parasız sohbet,Antalya aktif,sohbet, Antalya bol sohbet, Antalya, Antalya arkadaşlık kanalları, Antalya bay bayan arkadaşlık sitesi Antalya bedava arkadaşlık, Antalya mobil sohbet, Antalya mobil chat, Antalya mobil sohbet siteleri, Antalya mobil chat siteleri, Antalya mobil sohbet odaları, Antalya mobil chat odaları gibi bir çok kelimede yer alan sitemize üyeliksiz ücretsiz ve güvenli bir şekilde bekleme yapmadan katılarak anında sohbete başlaya bilirsiniz.

Antalya İli Hakkında Bilgiler

Güneyinde Akdeniz ve kuzeyinde denize paralel uzanan Toroslar ile çevrili olup, doğusunda İçel, Konya ve Karaman, kuzeyinde Isparta ve Burdur, batısında Muğla illeri ile komşudur.

Akdeniz İkliminin etkisindedir (Kışları ılık ve yağışlı, yazları kurak ve sıcak Çevresindeki dağ, göl, orman gibi yeryüzü şekillerinin iklime etkisi: Kuzeyinde bulunan Toros Sıradağları güneyden gelen yağışlı ve nemli hava etkisini artırarak belirli yükseklikte yağışın artmasına neden olmaktadır.

Antalya ili iklimi genel olarak Akdeniz iklimine girmektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak ifade edilen iklim tipi diğer bir değişle mutedil deniz ve sıcak deniz iklim sınıfına girer, daha iç kesimlerde ise soğuk ve yarı-kara iklim tipi görülmektedir. Yazın ortalama sıcaklık 30-34 derece arasındadır. Ocak ayında ise sıcaklık ortalama 9-15 derece arasında değişir. Şehirde kar yağması ve don gibi meteorolojik olaylar hemen hemen hiç olmaz.

İlde yıllık ortalama nispi nem %64 civarındadır. Antalya’nın kıyı bölgesinde yazlar hem uzun hem de sıcaktır. Kışlar bile ılığa yakın serinlikte geçer. Yazın hiç görülmeyen yağmur, Aralık, Ocak ayları ile çok nadir olarak ilk ve sonbahar aylarında sağanak halinde yağar. Yılın ancak 40-50 günü kapalı ve yağışlıdır.Denizin, güneşin, gün batımının tadına doyamayacağınız ve bunun yanında geçirdiğiniz her dakikayı değerlendirebilecek yüzlerce destinasyonun bulunduğu, Dünya’da en çok ziyaret edilen yerler arasına girmiş harika bir şehirdir Antalya.

Antalya Sohbet Antalya Chat

Antalya Sohbet Antalya Chat

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 156

Kategori: Genel, IRC Haber, Kızlarla Muhabbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Nisan 2021

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet