duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Ankara Sohbet Ankara Chat Siteleri

Ankara Sohbet Ankara Chat Siteleri

Ankara Sohbet Ankara Chat Siteleri

Sohbet,Chat,Muhabbet,Ankara Mobil Sohbet,Ankara Sohbet Siteleri,Ankara Chat Odaları,Ankara Mobil Chat,Ankara Sohbet Ankara Chat Siteleri,Ankara Arkadaşlık Siteleri,Türkiye Sohbet,Avrupa Sohbet hizmetleri sunan sitemiz tarafından Türkiye’nin baş kenti Ankara iline ve bu ilimiz halkının tamamına kaliteli arkadaşlık hizmetleri sunmaktayız.

Türk halkı olarak Ankara ilimizi tanımayan görmeyen yoktur bizler için özel olan bu ilimize sohbet sitesi olarak hizmet vermekte özeldir tabi,ki, sadece hizmetlerimiz bir ille sınırlı değildir vatanımızda yer alan bölgelere bu bölgelerde yer alan her ile ayrıca yurt dışına kadar uzanan hizmetlerimiz kaliteli olarak seviyeli sohbet mekanı olarak ziyaretçilerinin kullanımlarına sunulmuştur.

Sohbet siteleri olarak site içi kullanımlarınız,a sunulan odalarımız oyun odalarımız çeşitli yarışma odalarımız tüm ziyaretçilerimizin ikili görüşmelerini gerçekleştirecekleri özel odalar bulunmaktadır ücretsiz hizmetlerimizin kullanımları sınırsız olup mobil sohbet veya web sohbet girişlerimiz den sitemize bulunduğunuz her yerden katılarak keyifli zamanlar geçirebileceksiniz.

Huzurlu ve güvenli bir arkadaşlık sitesi olarak sizlere canlı radyo yayınlarımız lada müzik keyfi yaşatılmakta radyomuzda yayın yapan bir çok dj arkadaşlarımız bulunmaktadır her türden eserlere yer veren djlerimiz dinleyicilerinin özel istek talepleri nede yer vererek kendi sevdiğiniz şarkıları dinlemenizi sağlamaktalar.

Ankara Hakkında Bilgiler

Ankara, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ikinci büyük şehri ve başkentidir. Türkiye Cumhuriyeti
Devletinin merkezi olarak tüm yabancı ülke elçiliklerine ev sahipliği yapmaktadır. İç Anadolu
Bölgesinde yer almaktadır. Doğuda Kırşehir ve Kırıkkale; batıda Eskişehir; kuzeyde Çankırı;
kuzeybatıda Bolu ve güneyde Konya ve Aksaray illerine komşudur.
Ankara önemli bir sanayi ve ticaret şehridir. Bunun yanı sıra buğday tarımı oldukça yaygındır.

İlin geniş arazisinde yer yer iklim farklılıkları görülür. Güneyde, İç Anadolu ikliminin belirgin özellikleri olan step iklimi, kuzeyde ise, Karadeniz ikliminin ılıman ve yağışlı halleri görülebilir. Kara ikliminin hüküm sürdüğü bu bölgede kış sıcaklıkları düşük, yaz ise sıcak geçer. En sıcak ay Temmuz-Ağustos, en soğuk ay ise Ocak ayıdır

Doğu yönünde Kırşehir ve Kırıkkale, Batı yönünde Eskişehir, Kuzey yönünde Çankırı, kuzeybatı yönünde Bolu ve Güney yönünde Konya ve Aksaray illeri ile çevrilmiştir. İlçeleri; Altındağ, Çankaya, Mamak, Keçiören, Sincan, Yenimahalle, Akyurt, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Etimesğut, Evren, Kazan, Gölbaşı, Bala, Ayaş, Güdül, Haymana, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar ve Şere?ikoçhisardır.

Ankara mutfağı evin en büyük kısmını meydana getirir. Bir tarafta ocak ve tandır, bir tarafta kışlık erzakın muhafaza edildiği kiler bulunurdu. Ankara yemekleri oldukça çeşitlidir. Çorbalar; aş, dutmaç, keşkek, miyane, sütlü, tarhana ve toyga çorbaları, et yemekleri; Ankara tavası, alabörtme, calla, çoban kavuması, ilişkik, kapama, orman kebabı, patlıcanlı et, sızgıç, siyel, siper, pilavlar; bici, bulgur pilavı, oğmaç aşı, pıt pıt pilavı, dolmalar; efelek dolması, mantı, şirden dolması humbar, yalancı dolma, börekler- çörekler; alt-üst böreği, ay böreği, bohça, entekke böreği, hamman, kaha, kol böreği, papaç, Pazar böreği, tandır böreği ve yalkı yemeklerden bazılarıdır.

Ankara Sohbet Ankara Chat Siteleri

Ankara Sohbet Ankara Chat Siteleri

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 153

Kategori: Genel, IRC Haber, Kızlarla Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Nisan 2021

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet