duyuruSizlerde keyifli radyo yayınlarımızı dinlemek için hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Agrı Sohbet Agrı Chat

Agrı Sohbet Agrı Chat

Agrı Sohbet Agrı Chat

Arkadaşlık Sitesi,Ağrı Bayan Sohbet Siteleri,Ağrı Mobil Sohbet,Ağrı Evlilik Sitesi,radyosohbetim.com Tanışma Siteleri,Agrı Sohbet Agrı Chat,Türkiye sohbet siteleri,Avrupa Sohbet chat odaları olarak iller kelimesinde her ile özel yazılarımızla google sayfalarında yer alan sitelerimize bulunduğunuz ilin adını yazarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Sohbet siteleri,ne katılan insanlar genel olarak kendi yasadıkları ilden veya ülkelerden arkadaş bulmak amaçlı  katılmaktalar chat sitesi olarak bizlerde bunları insanların arayışlarını göz önünde bulundurarak sitemizde her ile yada her ülkeye ait yazılar yaparak farklı yerlerde yasayan insanları sohbet odalarımızda bir araya getirerek bu taleplerini karşılamaktayız.

Ağrı Cet Siteleri

Sohbet Chat Sitesi radyosohbetim.com hizmetlerimiz Ağrı merkez Diyadin Doğubayazıt Eleşkirt Hamur Patnos Taşlıçay Tutak ilçelerinin tamamına seviyeli sohbet ve samimi arkadaşlık sunmaktayız kaliteli olarak aktif edilmiş mobil uyumlu girişlerimiz üyeliksiz ve ücretsiz olarak telefon sohbeti hizmetleriniz için sizleri beklemekte.

Canlı Radyo Sitesi,Canlı Oyun Sitesi

Sohbet sitesi Türkiye ve yurt dışına hizmetlerinde sadece sohbet arkadaşlık yer almamaktadır sitelerimizde radyo odamızda canlı yayınlar sunulmaktadır deneyimli djlerimiz baylar ve  bayanlar tarafından yapılan online yayınlarda her türden müzikleri dinleme olanaklarına ayrıca özel istek şarkıları isteyerek sevdiğiniz şarkıları keyifle dinleyerek diğer dinleyici arkadaşlarınıza,da dinlete bilirsiniz.

oyun odalarımız çeşitli yarışmaların yapıldığı oyun odalarımızda,da sınırız ücretsiz olarak yarışarak sitemizde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Agrı Sohbet Agrı Chat

Ağrı İli Hakkında Bilgiler

Ağrı, kuzeyden Kars ve Iğdır, Batıdan Erzurum ve Muş güneyden Bitlis ve Van, doğudan İran sınırı ile çevrilidir.

Ağrı’ da mevcut toprağın büyük kısmını dalgalı, yüksek dağlık arazi meydana getirir. Ağrı ilinde dağlar sıralar halindedir.

Ağrı’ da bitki örtüsü olarak zengin otsu bitki türleri egemendir. İlkbaharda canlanan otlar, sonbaharda havaların soğumasıyla tükenir. Kışları soğuk ve sert yazları kurak ve sıcaktır.

Yüksek Doğu Anadolu yaylalarının bir parçası olan bu bölge, tarih boyunca göç ve istila yollarının üzerinde yer almıştır. Türkiye’nin tepesi veya “dam”ı olan Ağrı, aynı zamanda kışı en şiddetli geçen illerden birisidir.

Ağrı yöresinde hayvancılığın büyük çapta olması nedeniyle hayvan ürünleri büyük miktarda kullanılmaktadır. Ağrı zengin bir mutfak kültürüne sahiptir. Saç kavurma en meşhur yemeğidir. Gosteberg buğulama, Abdigör köftesi, Hengel, haşıl, erişte, kuymak, kete, bişi, erdek, hasude, bulgur pilavı, yalancı köfte, ekmek aşı, lalanga, ayran aşı, halise, çiriş ketesi, murtuğa ve ağız yakan ve deveci çorbası gibi yöreye özgü yemekleri vardır.

Agrı Sohbet Agrı Chat

Sohbete Giriş İçin Tıkla

 

Agrı Sohbet Agrı Chat

.


Yazar: admin

Görüntüleme: 157

Kategori: Genel, Kızlarla Muhabbet, Kızlarla Sohbet, Liseli sohbet

Yayınlanma Tarihi: 12 Nisan 2021

Cevap bırakın

RadyoSohbetim.Com

Hem radyo dinleyebileceğiniz, hem de Sohbet ederek arkadaşlıklar kurabileceğiniz radyolu sohbet sitesinde sizde yerinizi alın. Ücretsiz Sohbet edin ve reklamsız radyo dinleyin. Binlerce insan sizleri bekliyor, hadi hemen aramıza katıl.

Son Yorumlar

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2020 Copyright - RadyoSohbetim.Com - Radyo Sohbet Sitesi, Reklamsız Radyo ve Canlı Radyo Dinle
Sohbet Sohbet Odaları Radyo Sohbet